Mockup webu pcbrno.cz zozbrazený na počítači a telefonu

Tvorba
webových
stránek

Profesionálně navržené webové stránky jsou klíčové pro úspěch každého podnikání. Správný design může výrazně zvýšit vaši návštěvnost a zlepšit zážitek zákazníků na stránkách.

Ikona postavy s třemi hvězdičkami

UI & UX design

Ikona s vektorovým pérem v kruhu

Webová grafika

Chip s kódovacím znakem

Frontend vývoj

Ikona telefonu a nářadí

Technologie

Rychlost, bezpečnost a technická kvalita jsou pro nás klíčové prvky. Používáme moderní technologie jako Next.js - React framework, open-source systém WordPress a další.

Ikona obchodu

Vzhled

Díky vizualizaci webu bude snadné najít potřebné informace. Navrhneme uživatelsky přívětivé stránky s jasným účelem a kvalitní grafikou odpovídající vaší firemní identitě pro vynikající dojem.

Ikona výkonu

Vyhledatelnost

S naším přístupem k optimalizaci pro vyhledávače (SEO) můžeme zajistit, že váš web bude lépe viditelný pro vyhledávače, což může zvýšit počet návštěvníků a podpořit zvýšení prodejů.

Podpora,
webhosting

Ikona údržby webu

Údržba projektu

Ikona webhostingové podpory

Webhostingová podpora

Ikona telefonu a nářadí

Rozvoj projektu

Naše služby nekončí pouze vytvořením vašeho webu, aplikace nebo obsahu. Poskytujeme neustálou podporu vašeho projektu včetně aktualizací a vylepšení.

Ikona obchodu

Webhostingová podpora

Rádi vám pomůžeme s výběrem webhostingu pro váš projekt. Ať už potřebujete novou doménu nebo chcete přenést svůj webhosting, my se o vše postaráme.

Kontaktní formulář

*Povinné údaje

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Zásady zpracování osobních údajů

ProClick